Dlaczego my?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy z naszych kursów dostosowujemy do wieku dziecka, a tematyka i sprzęt dopasowana jest do jego umiejętności. Podstawą naszego programu są zestawy Lego WeDo2, Lego Mindstorms EV3 oraz  podręczniki LEGOEducation® – obecnie najlepsza propozycja na rynku. Nasze doświadczenie pedagogiczne pozwala na ich pełne wykorzystanie. 

EFEKTYWNA NAUKA

Praca nad robotami odbywa się w kameralnych grupach. Dzieci wykorzystując tablety uczą się programowania. Zgodnie z zasadą od łatwego do trudnego. To przyjazne środowisko powoduje, że dzieci z dużą łatwością uczą się trudnej umiejętności jaką jest kodowanie.

WSPANIAŁA ATMOSFERA

Robotyka, to świetna zabawa! Uczestnicy uczą się w swojej grupie wiekowej ( 5-7 lat, 8-10 lat, 11+ lat) i poznają nowe umiejętności w  otoczeniu rówieśników.

ELASTYCZNOŚĆ

Zajęcia odbywają się w dni robocze, weekendy i wakacje. Wybierz dogodny dzień, a my zajmiemy się resztą!

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Na trzy zespołu przypada jeden dyplomowany nauczyciel, który zapewnia pełen komfort pracy i służy pomocą. 

Nasza Kadra

 RAFAŁ MOKRZYCKI

RAFAŁ MOKRZYCKI

CEO

Pomysłodawca projektu Pan Robot, firmy zmieniającej świat nauki w zabawę. Jest dyplomowanym nauczycielem, który swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał podczas kilkunastoletniej pracy w szkole podstawowej. Od dziecka interesuje się nowoczesnymi technologiami  i komputerami. Praca z dziećmi jest dla niego pasją i sposobem na życie. Na swoich zajęciach wprowadza miłą i przyjazną atmosferę, dzięki której dzieci czują się bardzo swobodnie.

Uważa, że: ,,nie ma zajęć, na których nie da się dobrze bawić”. 

WOJCIECH KRAKUS

WOJCIECH KRAKUS

Nauczyciel

TO Człowiek orkiestra – tak mówi o sobie. Od lat związany z Pałacem Młodzieży w Gdańsku jako nauczyciel informatyki i pracownik Działu Promocji, Edukacji i Animacji Kulturalnej. Jego zainteresowania artystyczne przekładają się na aktywny udział w organizacji i prowadzeniu imprez kulturalnych dla dzieci i młodzieży. Pasją JEGO była i jest historia Gdańska ale również grafika i animacja komputerowa. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, dlatego zajęcia z nim będą dla dzieci niewątpliwie wielkim przeżyciem, a wiedza, przekazana w ciekawy i przystępny sposób pozostanie z Nimi na zawsze

KATARZYNA SOKÓŁ

KATARZYNA SOKÓŁ

Stanowisko

Zawodowo – pedagog, od lat pracuje z dziećmi w szkole podstawowej. Prywatnie mama 9-letniego pasjonata robotyki i klocków lego. Fascynują ją gadżety i nowinki techniczne. Pełna zapału i energii, lubi zdobywać nowe doświadczenia. Uważa, że z dziećmi należy się dzielić nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale też uśmiechem, pasją i sympatią do ludzi.

RAFAŁ MAŁEK

RAFAŁ MAŁEK

Nauczyciel

Pracę z dziećmi traktuje jako przygodę i dobrą zabawę. Posiada doświadczenie z pracy z dziećmi od najmniejszych do największych. Wyróżnia się dlatego, że poświęca się pracy w każdej wolnej chwili. Daje przy tym z siebie 110% energii, a może i 115%! Jak sam mówi: ,,uśmiech dziecka jest najpiękniejszą nagrodą za pracę i włożony trud”.

KAJA KĘDZIOŁ

KAJA KĘDZIOŁ

Nauczyciel

Świeża krew „Pana Robota”, z: dopiero co odebranym dowodem osobistym i zainteresowaniami w wielu dziedzinach (teatr, język polski, matematyka, nowe technologie…) We współpracy z dziećmi wyróżnia ją: wyjątkowa energia, empatyczność i ciepło bijące z głębi serca. Młody wiek nie oznacza w jej przypadku małego doświadczenia – na swym wolontaryjnym „koncie” ma współpracę z: MOPR, dziecięcym oddziałem onkologii, Stowarzyszeniem Morena, WOŚP. W pracy z Dziećmi podąża za Korczakowskim „nie ma dzieci – są ludzie”, co gwarantuje dzieciom niezapomnianą przygodę na zajęciach.

KLAUDIA WOJTYNA

KLAUDIA WOJTYNA

Stanowisko

Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej, studentka filologii włoskiej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz różnorodnymi zainteresowaniami. Klaudia uwielbia aktywnie spędzać czas, kocha góry, jazdę konną ale przede wszystkim uwielbia prace z dziećmi którą traktuje jak misje. A największą nagrodą dla Niej jak sama mówi jest uśmiech dziecka bo kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat…

Zapisz się już dzisaj!

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis.