OBÓZ 2024

Najważniejsze informacje

Cena

Pojawi się na krótce zł (5% rabatu dla naszych kursantów, 5% dla rodzeństwa. Rabaty nie łączą się)

Termin wyjazdu

05-15.08.2023

Wiek uczestników

Dzieci w wieku 6 – 16 lat

Nauka programowania

Na warsztatach z robotyki i programowania uczestnicy każdego dnia będą rozwijać swoje umiejętności konstruując i kodując budowle z wykorzystaniem czujników ruchu, dotyku…

Atrakcje

Oprócz zajęć z robotyki i programowania dzieci będą uczestniczyć w kreatywnych warsztatach, grach leśnych oraz zadaniach integracyjnych.

Lokalizacja

Gospodarstwo Agroturystyczne Na Górce w Miechucinie jest położony w samym sercu Kaszub (link: www.nagorce.pl) w otoczeniu pięknych lasów.

Czego uczymy na obozie?

Uczymy kluczowych kompetencji cyfrowych

Na naszym obozie dla dzieci pokażemy jak łączyć ze sobą oprogramowanie z klockami Lego, aby uzyskać efekt inteligentnej konstrukcji. Programowanie i robotyka to kompetencje przyszłości, które dadzą Twojemu dziecku przewagę w dorosłym życiu i ułatwią okiełznanie coraz bardziej zautomatyzowanego świata.

6

Program dostosowany do poziomu uczestników

Każde zajęcia będą zindywidualizowane, w jednej grupie mogą spotkać się osoby mniej i bardziej oswojone z tajnikami robotyki i programowania. Nasi instruktorzy doskonale dobieraj zadania w taki sposób, aby każdy uczestnik pracował na miarę swoich możliwości ale jednocześnie był motywowany do przekraczania sowich granic.

Uczymy programowania w formie zabawy

Na warsztatach z robotyki i programowania uczestnicy każdego dnia będą rozwijać swoje umiejętności konstruując i kodując budowle z wykorzystaniem czujników ruchu, dotyku…

Ale to nie koniec. Nauka programowania w formie zabaw i zadań będzie przewijała się każdego dnia. Zrobimy podchody z elementami kodowania, grę leśną z algorytmami. Sprawdzimy nawet czy za pomocą algorytmu da się zaparzyć herbatę.

Zdjęcia Z obozu

Zobacz jak dobrze bawimy się razem na wyjazdach

Skontaktuj się z nami

Zgoda